Eva Kerek oljemålning

Eva Kerek oljemålning
Eva Kerek oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVA KEREK (född 1969): "Kläder", olja på vitfilm, signerad samt daterad 2002, 29,7x21 cm

637362

2019-04-25