Bordslampa
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSLAMPA, 1950-tal, Italien, stomme i massiv mässing, för 2 ljuspunkter, kolonnformad stomme med riktbar arm, höjd ca 41 cm, skärmens diameter ca 32 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
637364
2019-04-24