Karmstol senbarock

Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOL, 1700-tal, senbarock, klädsel i tyg, sitthöjd ca 48cm

PROVENIENS: hemmahörande på Partano herrgård i Tavastland

Äldre lagning, skador

637371

2019-04-23