Falkenberg Belysning bordslampa

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FALKENBERG BELYSNING, bordslampa, 1900-talets mitt, modell ´´6419´´ stam i ek och mässing, etikettmärkt, med justebar höjd

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV ej garanterar funktionen

637377

2019-04-26