Ljuskrona
Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, stomme i gul metall, behängd med olikslipade prismor, med 5 ljushållaren samt 5 ljuspunkter, höjd ca 50 cm, diameter ca 42 cm
Slitage, ställvis anlöpning och rost, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
637383
2019-04-26