Ragnar Johansson oljemålning

Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning
Ragnar Johansson oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): Fjällandskap, monogramsignerad RJ, olja på duk, ca 150x46 cm

637404

2019-04-24