Bordsutensilier

Bordsutensilier
Bordsutensilier
Bordsutensilier
Bordsutensilier
Bordsutensilier
Bordsutensilier
Bordsutensilier
Bordsutensilier
Bordsutensilier
Bordsutensilier
Bordsutensilier
Bordsutensilier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSUTENSILIER, nysilver, indopersiskt kulturområde, 1900-talets första hälft, bestående av: 2 pepparströare, saltkar, samt bricka, brickans diameter ca 13 cm

Smärre slitage

637406

2019-04-23