Färgkrita Ragnar Sandberg

Färgkrita Ragnar Sandberg
Färgkrita Ragnar Sandberg

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

RAGNAR SANDBERG (1902-1972): Möte vid Frukostbordet, signerad R.S och daterad -41, färgkrita, ca 31x37 cm

Ej examinerad ur ram, inga synliga skador

637408

2019-05-05