Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
RAGNAR SANDBERG (1902-1972): Möte vid Frukostbordet, signerad R.S och daterad -41, färgkrita, ca 31x37 cm
Ej examinerad ur ram, inga synliga skador
637408
2019-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här