Karin Wikström Utan titel
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KARIN WIKSTRÖM (född 1959): Utan titel, signerad, daterad KW-94 , även signerad a tergo, blandteknik på pannå, 60x63 cm
Utställd på Göteborgs Konstmuseum 1996 nr 103
"Thinking About Speaking Objects" curated by Alexander J. Amador
637410
2019-05-05