Fällbord Karl Johan

Fällbord Karl Johan
Fällbord Karl Johan
Fällbord Karl Johan
Fällbord Karl Johan
Fällbord Karl Johan
Fällbord Karl Johan
Fällbord Karl Johan
Fällbord Karl Johan

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÄLLBORD, Karl Johan, 1800-talets första hälft, tredelad centralfot, kvadratisk skiva fanerat i alrot, höjd ca 74, 89x88 cm

Vågig skiva, slitage

637435

2019-04-23