Hängskåp

Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGSKÅP, för hörn, 17/1800-tal, fanérat i flertal träslag, dekor i intarsia av kompassros och timglas, nyckelskylt i form av bronserad lejonmaskaron, höjd ca 89, 50x33 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Senare nyckelskylt, smärre ytskador

637455

2019-04-24