Leonard Wiedh oljemålning

Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEONARD WIEDH (1866-1938), havsmotiv med udde, olja på duk, signerad L Wiedh, mått ca 70x40 cm

Ej examinerad ur ram

637462

2019-04-25