Gertrud Wieselgren oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERTRUD WIESELGREN, (född 1929): "Tranan", signerad samt daterad tergo 1981, olja på duk, ca 59x119 cm

637466

2019-04-24