Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
URSULA SCHÜTZ, (Född 1935): 2 st, "Växter I" samt "Regnskogen", signerade samt numrerade 5/50 och 6/30, träsnitt, ca 42x60 samt 50x60 cm
637472
2019-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här