Ursula Schütz träsnitt

Ursula Schütz träsnitt
Ursula Schütz träsnitt
Ursula Schütz träsnitt
Ursula Schütz träsnitt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

URSULA SCHÜTZ, (Född 1935): 2 st, "Växter I" samt "Regnskogen", signerade samt numrerade 5/50 och 6/30, träsnitt, ca 42x60 samt 50x60 cm

637472

2019-04-24