Barskåp riopalisander
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PER GAARDER, barskåp, 1900-talets mitt, hörnmodell, Riopalisander (Dahlbergia Nigra), Sola Møbelfabrikk, Ganddal, Norge, höjd 77, 113 x 66 cm
Cites-intyg giltigt inom EU medföljer
Bruksslitage, nyckel saknas, ojämnt blekt skiva
637475
2019-04-23