Erik Höglund ljuskrona

Erik Höglund ljuskrona
Erik Höglund ljuskrona
Erik Höglund ljuskrona
Erik Höglund ljuskrona
Erik Höglund ljuskrona
Erik Höglund ljuskrona
Erik Höglund ljuskrona
Erik Höglund ljuskrona
Erik Höglund ljuskrona
Erik Höglund ljuskrona

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK HÖGLUND, ljuskrona, förgyllt smide samt gjutna glashängen med dekor av stjärnor, Boda glasbruk/smide, höjd med kedja ca 95, höjd med kedja 109, diameter 50 cm

Bruksslitage

637487

2019-04-24