Royal Copenhagen tallrikar "Musselmalet"
2019-05-12
637504
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KUNGLIG DANSK, "Musselmalet", 12 dlr, porslin, tallrikar, modell 578, diam ca 22 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
andra sortering, nagg kan förekomma