Gevärsväskor

Gevärsväskor
Gevärsväskor
Gevärsväskor
Gevärsväskor
Gevärsväskor
Gevärsväskor
Gevärsväskor
Gevärsväskor

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GEVÄRSVÄSKOR, läderväska (ca 78x23x9 cm), träväska samt läderklädd väska märkt E.A. Westerdahl

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

slitage

637520

2019-05-12