Prydnadshund

Prydnadshund
Prydnadshund
Prydnadshund
Prydnadshund
Prydnadshund
Prydnadshund
Prydnadshund
Prydnadshund

Klubbat för:

350 SEK

1 200 SEK

PRYNADSHUND i lågbränt lergods, Afghanhund, troligen tillverkad i Italien, 1980-tal, höjd ca 80 cm

Skador och slitage

637528

2019-04-23