Wilgot Olsson oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
WILGOT OLSSON (1906-1990): Porträtt av kvinna, signerad Wilgot Sjöman, olja på duk, ca 55x46 cm
Kuntoraportti
637530
Päivämäärä:
2019-04-25