Wilgot Olsson oljemålning

Wilgot Olsson oljemålning
Wilgot Olsson oljemålning
Wilgot Olsson oljemålning
Wilgot Olsson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

WILGOT OLSSON (1906-1990): Porträtt av kvinna, signerad Wilgot Sjöman, olja på duk, ca 55x46 cm

Kuntoraportti

637530

Päivämäärä:

2019-04-25