Papperskorg teak

Papperskorg teak
Papperskorg teak
Papperskorg teak
Papperskorg teak
Papperskorg teak
Papperskorg teak
Papperskorg teak
Papperskorg teak

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVEX, papperskorg, teak, 1950-tal, lätt konform, höjd ca 40, diameter 28 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

bruksslitage

637531

2019-05-12