Bert Håge Häverö oljemålning

Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Blidösund, signerad och daterad Bert-håge-Häverö 1989, olja på duk, bildmått ca 36,5x60 cm

637541

2019-04-23