Klubbat för:
6 400 SEK
2 000 SEK
SUSANN WALLANDER (född 1948): Stilleben med grön vas, monogramsignerad SW, a tergo signerad S Wallander, olja på duk, ca 60x67 cm
637569
2019-04-25