Birger Jonasson

Birger Jonasson
Birger Jonasson
Birger Jonasson
Birger Jonasson

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BIRGER JONASSON (född 1938): Stilleben, signerad Birger Jonasson, olja på duk, ca 66x80 cm

637575

2019-04-25