Ivan Jordell oljemålning

Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IVAN JORDELL (1901-1965): Kvinna i randig tröja, signerad Ivan Jordell, olja på pannå, ca 67x61 cm

637576

2019-04-25