Sekretär 1700-tal gustaviansk
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SEKRETÄR, fanerad med bland annat alm och rotfaner, 1700-talets slut, gustaviansk, fällbar front med skrivinredning, fasade hörn, en låda, beslag i mässing, höjd ca 118, 73x44 cm, nycklar (2) medföljer
Omfattande fanerskador, bortfall, spickor, ett beslag saknas
637606
2019-04-29