Sekretär 1700-tal gustaviansk

Sekretär 1700-tal gustaviansk
Sekretär 1700-tal gustaviansk
Sekretär 1700-tal gustaviansk
Sekretär 1700-tal gustaviansk
Sekretär 1700-tal gustaviansk
Sekretär 1700-tal gustaviansk
Sekretär 1700-tal gustaviansk
Sekretär 1700-tal gustaviansk
Sekretär 1700-tal gustaviansk
Sekretär 1700-tal gustaviansk

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEKRETÄR, fanerad med bland annat alm och rotfaner, 1700-talets slut, gustaviansk, fällbar front med skrivinredning, fasade hörn, en låda, beslag i mässing, höjd ca 118, 73x44 cm, nycklar (2) medföljer

Omfattande fanerskador, bortfall, spickor, ett beslag saknas

637606

2019-04-29