Triplex lampa

Triplex lampa
Triplex lampa
Triplex lampa
Triplex lampa
Triplex lampa
Triplex lampa
Triplex lampa
Triplex lampa
Triplex lampa
Triplex lampa
Triplex lampa
Triplex lampa

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHAN PETTER JOHANSSON, "Triplex" arbetslampa, 1900-talets mitt, ´Triplex Patent Made in Sweden"grålackerade teleskoparm samt vinklingsbar skärm, den senare i målat papper, utdragbar till 3 m

Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

637614

2019-04-25