Arne Jacobsen pallar Dot 3170

Arne Jacobsen pallar Dot 3170
Arne Jacobsen pallar Dot 3170
Arne Jacobsen pallar Dot 3170
Arne Jacobsen pallar Dot 3170
Arne Jacobsen pallar Dot 3170
Arne Jacobsen pallar Dot 3170
Arne Jacobsen pallar Dot 3170
Arne Jacobsen pallar Dot 3170

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARNE JACOBSEN, pallar, 6 st, "DOT 3170", 1960/70-tal, märkta Fritz Hansen Made in Denmark, svartlackerad, benställning i stål sitthöjd ca 46 cm

Slitage, mindre skador, fläckar

637618

2019-04-23