Olle Hjortzberg akvarell

Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Porträtt av en gammal man, signerad och daterad O Hzbg -89, akvarell på papper, bildstorlek ca 14.5x10.5 cm

Ej examinerad ur ramen, något gulnad vid kanten

637625

2019-04-30