Pablo Picasso färglitografi

Pablo Picasso färglitografi
Pablo Picasso färglitografi
Pablo Picasso färglitografi
Pablo Picasso färglitografi

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PABLO PICASSO (Spanien, 1881-1973): ´´La petite Corrida´´, signerad Picasso och daterad 23.11.57 i trycket, färglitografi, bladstorlek ca 30.5x24 cm.

Ej examinerad ur ramen

637631

2019-04-30