Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PABLO PICASSO (Spanien, 1881-1973): ´´La petite Corrida´´, signerad Picasso och daterad 23.11.57 i trycket, färglitografi, bladstorlek ca 30.5x24 cm.
Ej examinerad ur ramen
637631
2019-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här