Triplex lampa
Klubbat för:
12 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
JOHAN PETTER JOHANSSON, "Triplex" arbetslampa, 1900-talets mitt, ´Triplex Patent Made in Sweden" ljust grå lackerad teleskoparm samt vinklingsbar skärm, utdragbar till 3 m
Kuntoraportti
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
637632
Päivämäärä:
2019-04-25