Egron Lundgren blandteknik

Egron Lundgren blandteknik
Egron Lundgren blandteknik
Egron Lundgren blandteknik
Egron Lundgren blandteknik

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EGRON LUNDGREN (1815-1875): Porträtt av en nordafrikansk man, monogramsignerad EL, akvarell och gouache på papper, bildstorlek ca 13x9 cm

Ej examinerad ur ramen

637637

2019-04-30