Gunnar Ander Huskatter

Gunnar Ander Huskatter
Gunnar Ander Huskatter
Gunnar Ander Huskatter
Gunnar Ander Huskatter
Gunnar Ander Huskatter
Gunnar Ander Huskatter
Gunnar Ander Huskatter
Gunnar Ander Huskatter

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR ANDER, Huskatter, Ystad Metall, golvljusstake i smide samt gonggong, höjd 37-47 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

slitage, gong-gong saknar fäste

637663

2019-05-12