Piedestal 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

700 SEK

1 200 SEK

PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, förgylld, dekor av pastellage, stenskiva, höjd ca 67 cm, skivans diamater 27 cm

637668

2019-04-25