Akvarell

Akvarell
Akvarell
Akvarell
Akvarell

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv av en eka, signerad A P Gotland, daterad 1882, akvarell, bildstorlek ca 12x21.5 cm

Ej examinerad ur ramen

637669

2019-04-30