Hygrometer

Hygrometer
Hygrometer
Hygrometer
Hygrometer
Hygrometer
Hygrometer
Hygrometer
Hygrometer
Hygrometer
Hygrometer
Hygrometer
Hygrometer
Hygrometer
Hygrometer
Hygrometer
Hygrometer
Hygrometer
Hygrometer

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HYGROMETER, 1900-talets första hälft, monter i mahogny, med låda i sockel, höjd ca 21,5, 36x22 cm

Slitage

637673

2019-04-24