Klubbat för:
3 800 SEK
5 000 SEK
KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, "Stora Adam", fåtöljer, 1 par, ur Triva-serien, Nordiska Kompaniet, 1950-tal, sitthöjd ca 37 cm
Torkad stoppning, slitage
637675
2019-04-24