Kerstin Hörlin-Holmqvist Stora Adam

Klubbat för:

3 800 SEK

5 000 SEK

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, "Stora Adam", fåtöljer, 1 par, ur Triva-serien, Nordiska Kompaniet, 1950-tal, sitthöjd ca 37 cm

Torkad stoppning, slitage

637675

2019-04-24