Bordspendyl senempire

Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, senempire, 1800-tal, krön med kvinna och fågel, förgylld och patinerad brons, pendel finns, höjd ca 36 cm

Slitage, nyckel saknas

637679

2019-04-24