Kista 1800-tal

Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

KISTA, originalbemålning, monogrammärkt samt daterad 1838, höjd ca 80 cm, längd 140 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

Kuntoraportti

637686

Päivämäärä:

2019-05-12