Kista 1800-tal
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
KISTA, originalbemålning, monogrammärkt samt daterad 1838, höjd ca 80 cm, längd 140 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
Kuntoraportti
637686
Päivämäärä:
2019-05-12