Karl Axel Ekeslius Mondo kontorsstol

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL AXEL EKSELIUS, skrivbordsstol, "Mondo", 1980-tal, JOC, Vetlanda, svart skinnklädsel, borstad aluminum, höjd och sänkbar,

Bruksslitage

637704

2019-04-25