GAB skål i brons, 1920/30-tal

GAB skål i brons, 1920/30-tal
GAB skål i brons, 1920/30-tal
GAB skål i brons, 1920/30-tal
GAB skål i brons, 1920/30-tal
GAB skål i brons, 1920/30-tal
GAB skål i brons, 1920/30-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, grönpatinerad brons, 1920/30-tal, GAB, modellnr 49/25, diam ca 25 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

637723

2019-05-15