Yo Iwashita

Yo Iwashita
Yo Iwashita

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YO IWASHITA, figurkomposition, signerad samt daterad 1967, numrerad 72/100, färglitografi, ca 43x32 cm

637724

2019-04-28