Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNILLA MANN (född 1947) (2) "Flirt på Söder", signerad samt numrerad 62/290, "Konungariket Sverige" H C ej ramade, ca 27x36 samt 43x29 cm
637725
2019-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här