Gunilla Mann litografier

Gunilla Mann litografier
Gunilla Mann litografier

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNILLA MANN (född 1947) (2) "Flirt på Söder", signerad samt numrerad 62/290, "Konungariket Sverige" H C ej ramade, ca 27x36 samt 43x29 cm

637725

2019-04-25