Bert Håge Häverö litografier

Bert Håge Häverö litografier
Bert Håge Häverö litografier
Bert Håge Häverö litografier
Bert Håge Häverö litografier

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): (5) ur "Sommaren i Stockholm", 3 st samma blad (Stadshuset), samtliga signerade och numrerade, ca 32x42 cm

637728

2019-04-25