Sängbord Anette

Sängbord Anette
Sängbord Anette
Sängbord Anette
Sängbord Anette
Sängbord Anette
Sängbord Anette
Sängbord Anette
Sängbord Anette
Sängbord Anette
Sängbord Anette
Sängbord Anette
Sängbord Anette
Sängbord Anette
Sängbord Anette
Sängbord Anette
Sängbord Anette

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CARL AXEL ACKING, "Anette", tillskrivet, nattduksbord 1 par, Nordiska Kompaniet 1942, mahogny, skuren reliefdekor på lådfront, brickmärkt R44194 C16145, höjd ca 59, 48x34 cm

Se även auktionsnummer 637700

Smärre ytskador, repor och märken

637738

2019-04-25