Bengt Lindström oljemålning

Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning

Klubbat för:

24 000 SEK

20 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition med ansikte, signerad Lindström, olja på duk, 46x38 cm,

Ingår i tema-auktionen Modern konst

637740

2019-05-28