Klubbat för:
24 000 SEK
20 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition med ansikte, signerad Lindström, olja på duk, 46x38 cm,
Ingår i tema-auktionen Modern konst
637740
2019-05-28