Draperier och gardiner

Draperier och gardiner
Draperier och gardiner
Draperier och gardiner
Draperier och gardiner
Draperier och gardiner
Draperier och gardiner
Draperier och gardiner
Draperier och gardiner

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

DRAPERIER, 2 st., GARDINER, 2 st., 1960-/70-tal, draperier ca 130x130, gardinerna av Marjatta Metsovaara, märkta med namn samt Made in Finland by Tampella, draperierna av Sven Fristedt, modell "Alfie", för IKEA, ca 217x122 cm

Draperierna med blekt del, bruks och åldersrelaterat slitage

637760

2019-04-24