Sune Tjellander

Sune Tjellander
Sune Tjellander
Sune Tjellander
Sune Tjellander
Sune Tjellander
Sune Tjellander

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUNE TJELLANDER (1912-1976), Mor och barn, signerad, olja på duk, ca 61x50 cm

637764

2019-04-25