Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÖHLMARKS, golvlampa, 1900-talets andra hälft, mässing, läderlindad stam, med uplight-kupa i opakt glas, höjd ca 160 cm
Slitage, märken, bucklor, kompletterad lampsockel
637779
2019-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här